Meniu Uždaryti

technikos nuoma
užsakymai tel. 861582259

3,5 tonos

Mini ekskavatorius 3,5 T

Kasimo gylis: iki 311 cm
Kaina: 35 Eur/val*.

mini krautuvas

Ratinis Bobcat’as Kaina: 38 Eur/val*.,

Guminiais vikšrais Kaina: 40 Eur/val*.

Savivarčiai
užsakymai tel. 861582259

32 tonos

Ilgis 5,5 m, plotis 2,3 m, strėlės ilgis 10 m

 

 

32 tonos

Ilgis 5,5 m, plotis 2,3 m, strėlės ilgis 10 m

Bortmatic (verčia) į tris puses

Yra greiferis

Technikos atvežimo mokestis

* Visos kainos nurodytos be PVM. Mini ekskavatorių ir mini krautuvo transportavimas į kainą neįskaičiuotas. Transportavimas Vilniaus mieste - 50 Eur, toliau - pagal kilometrus.

Su mini ekskavatoriumi kasame tranšėjas kabeliams ir vamzdžiams. Taip pat jis yra naudojamas kasti duobes šuliniams ir pamatų darbams. Siūlome 3,5 tonos, nes darbai yra atliekami greičiau ir galima montuoti šulinius. Bet 1,5 tonos taip pat yra labai geras sprendimas tranšėjoms kasti.
Su mini krautuvu (bobcat) teikiame sklypo planiravimo paslaugas. Išlyginame sklypus ir suformuojame šlaitus. Taip pat bobcat yra naudojamas pervežant statybines medžiagas, smėlį ir skaldą bei kitas prekes. Dirbame su ratiniu bobcat arba su guminiais vikšrais. Tai priklauso nuo sezono ir oro sąlygų. Dirba patyręs vairuotojas, todėl darbai bus atlikti kokybiškai.
Teikiame savivarčio nuomos, greiferio nuomos su vairuotoju paslaugas. Savivartis veža iki 15 t. 32 tonų savivartis turi kraną, yra greiferis. Teikiamos ne tik savivarčio, bet ir greiferio paslaugos. Savivarčio su kaušu pagalba galime tiek pasitraukti gruntą, tiek iškrauti, paskleisti reikiamoje objekto vietoje. Galime atvežti smėlį, žvyrą ir skaldą bei juodžemį, augalinį gruntą. Vežame ne tik gruntą, bet ir įvairias statybines medžiagas, trinkeles, blokelius. Be to galime pasikrauti įvairias statybines atliekas, šakas, kelmus ir išvežti utilizavimui.32 tonų savivartis verčia (bortmatic) į tris puses.
Dirbame ir savaitgaliais. Išrašome PVM sąskaitas faktūras.
Kasu.lt statybinės technikos ir savivarčių/fiskaro paslaugas siūlome Vilniuje ir rajone. Bet pagal atskirus susitarimus galime dirbti visoje Lietuvoje. Be to, galime sudaryti ilgalaikes bendradarbiavimo sutartis. Dėl paslaugų užsakymo ir sutarčių kreiptis tel. 861582259

Taip pat siūlome įvairias aplinkos sutvarkymo, gerbūvio įrengimo paslaugas.

Skambutis 8 615 82259