Trinkelių klojimas. Grindimas akmenimis. Bortų statymas. Pagrindo ruošimas.

Klojame visų tipų trinkeles, grindžiame akmenimis. Nemokamai atvykstame pas klientą, išmatuojame, sudarome darbų sąmatas, konsultuojame dėl medžiagų, patariame kompozicijų klausimais. Visus darbus atliekame tik kokybiškai ir dirbame tik su aukštos kokybės medžiagomis, todėl suteikiame 5 metų garantiją. Jeigu per šį laikotarpį išlįstų koks nors darbo brokas, atvyktume ir sutvarkytumėme nemokamai.
Trinkelių klojimo kaina priklauso nuo Jūsų poreikių – ar trinkelėmis bus tik vaikščiojame, ar važinės sunkusis transportas,o  nuo to priklauso pagrindo paruošimo kaina. Taip pat pačios trinkelės yra įvairių įkainių, be to bendrą kainą lemia, ar kraštuose bus dedami borteliai, ar kraštai tiesiog bus betonuojami, ar bus naudojami papildomi elementai. Todėl tikslią kainą galime pasakyti tik išsiaiškinę Jūsų poreikius.

Teiraukitės tel. 8 615 82259.

 

trinkelių klojimas, trinkeliu klojimas, grindimas akmenimis, trinkeliu dejimas, trinkelių dėjimas, trinkelių klojimas vilniuje, trinkelių klojimas vilnius, trinkelės, trinkeles, kokybiškas trinkelių klojimas, trinkelių klojimo paslaugos, pagrindų ruošimas, pagrindo ruosimas, skalda, žvyras, atsijos, akmens dulkės, akmens dulkes, borteliai, bortai, bortų statymas, bortelių statymas, vilnius, vilniuje, druskininkai, druskininkuose, trinkelių klojimo kaina, trinkeliu klojimo kaina, drusvita, klinkerio klojimas, klinkerio dejimas